Посада, про яку можна тільки мріяти: у Зеленського нарешті розкрили деталі призначення Саакашвілі

Екс-президент Грузії може стати представником президента в Кабінеті міністрів і секретарем Національної ради реформ, який очолює глава держави.

Якщо глава держави не передумає, то призначення Саакашвілі буде оформлено вже на початку наступного тижня відповідними президентськими указами.

Посада представника президента в Кабміні з листопада минулого року обіймає Олексій Перевезенцев.

В Офісі президента України вважають, що питання з призначенням Михайла Саакашвілі на державну посаду прояснитися в найближчі дні.

Про це заявив заступник глави ОПУ Кирило Тимошенко в ефірі телеканалу «Україна 24» у четвер, 30 квітня повідомляє Главком

«Я сподіваюся, що через кілька днів ми дізнаємося інформацію, і я думаю, що наша країна тільки виграє, якщо пан Саакашвілі буде допомагати в реформуванні нашої країни, займатися саме реформами»,  – зокрема, сказав він

При цьому Кирило Тимошенко зауважив, що «не всі посади вимагають голосування у Верховній Раді». Однак, за його словами, глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія запевняє, що в парламенті є достатньо голосів для прийняття позитивного рішення щодо призначення Саакашвілі.

Нагадаємо, екс-президенту Грузії і колишньому голові Одеської ОДА Михайлу Саакашвілі знайшли інший формат роботи в українській владі.

Таку заяву е зробив голова парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія, але подробиці не розкрив.

джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *