Що буде з тими, хто щодня з’їдає одне куряче яйце – NN

Поделиться на Facebook

Перше, що спадає на думку: нас же весь час попереджали, що це занадто велике навантаження для печінки. У яйцях так багато небезпечного холестерину … Та ще й сальмонельоз від них підхопити можна? Виявляється, насправді все набагато оптимістичніше, і з кількох причин курячі яйця варто включити в своє щоденне меню.

1. Яйце – недороге джерело відмінного білка

Хороші новини: білок курячих яєць засвоюється нашим організмом практично повністю: на 98 відсотків. Це дозволяє підтримувати оптимальну м’язову масу. При цьому калорійність його зовсім не висока: приблизно 50 ккал на 100 грамів …

Крім того, вживання яєчного білка знижує надмірний апетит (як порахували вчені – майже на третину!), а обмін речовин – навпаки, підвищує, роблячи тіло більш рельєфним і підтягнутим. До речі, саме білок курячого яйця прийнято як еталон біологічної цінності, з яким порівнюють будь-які інші види тварин або рослинних білків.

Яєчний жовток можна вважати природним полівітамінним комплексом: в його складі налічується 15 вітамінів і безліч цінних мінералів з мікроелементами. Особливо важливий вміст вітамінів А (5% добової норми в одному середньому яйці) і D (10% добової норми), яких завжди не вистачає в нашому традиційному харчуванні.

2. У курячих яйцях міститься цілий асортимент вітамінів та інших корисних речовин

Саме наявність вітаміну D в жовтку яєць гарантує засвоєння кальцію і фосфору, а це важлива частина захисту від остеопорозу, який непомітно підкрадається до більшості з нас з віком.

І регулярне включення в свій раціон курячих яєць забезпечить вам міцні кістки, а також міцні красиві зуби!

3. Вживання яєць допомагає зберегти міцними кістки 

Знову ж таки через багатий склад, що включає безліч вітамінів і інших біологічно активних речовин. Зокрема, в курячих яйцях міститься повний комплект всіх незамінних для нашого організму амінокислот, завдяки чому ті, хто вживає їх забезпечені надійним захистом від інфекцій.

Крім того, з’їдаючи хоча б одне яйце в день, ви забезпечуєте себе достатньою кількістю лютеїну, який захищає очі від вікової дегенерації.

4. Яйця в меню зміцнюють і наш імунітет

А відповідальні за це ті самі амінокислоти, що містяться в значних кількостях забезпечують швидкість реакції, як наприклад, тирозин, який просто необхідний людям таких професій, як рятувальники, водії і лікарі. При цьому яєчня здатна навіть збільшити вашу здатність радіти життю: тому що в ній міститься і триптофан, що підвищує вироблення «гормону щастя» серотоніну.

6. І нарешті, яйця в вашому раціоні знижують ризик серцево-судинних захворювань

Той самий холестерин, який ми звикли вважати винуватцем атеросклерозу, після поїдання курячих яєць не підвищується. У кожному яйці міститься достатьно речовин, які допомагають нам не тільки переробляти жири, але і регулюють кров’яний тиск, і навіть відрізняються протизапальними властивостями. А фосфатиди, які можна знайти в складі яєць, якраз перешкоджають закупоці судин атеросклеротичними бляшками.

За матеріалами

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Поделиться на Facebook
ДЖЕРЕЛО

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *