Найстаріші в світі сіамські близнята поmерли у віці 68 років. У них ніхто не вірив, а вони запевняли: “У нас було хороше життя” – NN

Поделиться на Facebook

Ронні і Донні Гейлон померли у віці 68 років 4 липня в Дейтоні, штат Огайо. Вони були з’єднані в талії. У кожного брата було своє серце, живіт і набір рук і ніг.

Найстаріші сіамські близнята в світі померли у віці 68 років 4 липня. Про це повідомляє сайт Mail Online, передають Патріоти України.

Ронні і Донні Гейлон померли у віці 68 років 4 липня в Дейтоні, штат Огайо. Вони були з’єднані в талії і мали загальний травний тракт і пряму кишку, які контролював Донні. У кожного брата було своє серце, живіт і набір рук і ніг.

З трьох років вони виступали на карнавалах і в цирках і завжди наполягали на тому, що вони “жили хорошим життям”. Виступи в цирках допомагали оплачувати їм медичні рахунки, а також підтримувати своїх братів і сестер. Їх виставляли в трейлері з кондиціонером, а глядачам платили за те, щоб вони дивилися їх живе повсякденне життя. Вони пішли з цирку в 1991 році, і Ронні сказав: “Нам було весело, коли ми росли”.

За тривалістю життя брати Гейлон побили попередніх рекордсменів – Чанга і Енг Бункери, які народилися в Таїланді в 1811 році і жили до 62-річного віку. Варто відзначити, що сіамські близнюки – надзвичайно рідкісне явище, яке зустрічається один раз в кожних 200 000 народжень, виживають зазвичай від 5% до 25%.

Ронні і Донні народилися здоровими, важили 11 фунтів, 11,5 унцій, але перші два роки свого життя вони провели в лікарні, оскільки лікарі щосили намагалися знайти спосіб їх безпечного поділу. Коли їм сказали, що немає гарантії, що обидва хлопці переживуть операцію, Уеслі і Ейлін відмовилися оперувати своїх синів.

Близнюки навчилися ходити, коли їм було 29 місяців, навчаючись по черзі, хто буде йти назад. Їх батьки найняли фахівців з трудотерапії, щоб навчити їх повсякденним завданням, таким як зав’язування взуття, використання туалету і навчання роботі один з одним, оскільки обидва брати народилися праворукими – ще одна складність, що вимагає інтенсивної координації.

Донні і Ронні відмовили у відвідуванні місцевої школи, тому що чиновники сказали, що вони будуть занадто відволікати інших учнів. “Це була інша епоха”, сказав їх брат Джим.

Оскільки в 1970-х роках в Сполучених Штатах в США карнавальні виступи стали забороненими, “сенсаційні сіамські близнюки” вирушили в Центральну і Південну Америку, де виступили в якості хедлайнерів в цирку, виконуючи магічні трюки.

“Там з ними поводилися зовсім по-іншому”, – сказав їхній брат Джим. “З ними поводилися як з рок-зірками”.

Близнюки були повністю самодостатніми до 2010 року. У цей момент їм знадобилася медична допомога після того, як у Ронні з’явилися тромби в легенях в результаті вірусної інфекції. Це торкнулося і Донні, і обидва залишилися слабкими. Вони також почали страждати від виснажливого артриту, через який їм було важко і небезпечно жити одним в своєму будинку в Дейтоні.

Брати завжди наполягали на тому, що вони кращі друзі. Вони обидва любили рибалку, кемпінг, колекціонування бейсбольних карток, ковбоїв Далласа і червоних Цинциннаті.

Донні ніколи не був одружений, більшу частину часу готував їжу, мив посуд і прав, в той час як Ронні прибирав у ванній і розмовляв.

Як писав “Апостроф”, Гамільтон Плейс (Hamilton Place) – величезний, приголомшливий особняк, вартістю 40 мільйонів фунтів стерлінгів, який почали будувати в 1985 році. Але цей вражаючий будинок не більше ніж величезний панцир, який залишається незакінченим ось уже 35 років.

Джерело: https://patrioty.org.ua/blogs/naistarishi-v-sviti-siamski-blyzniata-pomerly-u-vitsi-68-rokiv-u-nykh-nikhto-ne-viryv-a-vony-zapevnialy-u-nas-bulo-khoroshe-zhyttia-335132.html

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Поделиться на Facebook
ДЖЕРЕЛО

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *