Вuдав указ! Зеленськuй rотує українцям сюрпрuз. Ще кілька


Події 

Видав указ! Зеленський готує українцям сюрприз. Ще кілька

admin

Президент України Володимир Зеленський доручив Кабміну опрацювати питання надання державного статусу окремим релігійним святам.

Про це йдеться в указі президента №303 / 2020 опублікованому 30 липня. korupciya.com

Зокрема йдеться про свята: Рамазан-байрам, Курбан-Байрам, Песах, Рош-ха-Шана, Ханука, Великодня християн західного обряду та інших.

«З метою забезпечення конституційних прав і свобод громадян, реалізації рівних прав і можливостей всіх віруючих, шанування історії, культури, традицій українського суспільства як багатонаціонального і багатоконфесійного», – зазначено в документі.

Відзначається, що уряд повинен обговорити дане питання з Всеукраїнською радою церков, релігійними організаціями, а також Українським інститутом національної пам’яті, після чого внести відповідний законопроект на розгляд Ради.

Слід зазначити, що на даний момент в Україні на державному рівні відзначаються тільки Різдво (православне і католицьке), Великдень і Трійцю.

Раніше повідомлялося, що «Слуги народу» розробили законопроект про внесення поправок до Кодексу законів про працю. Виходячи з документа, українці можуть отримати по 4 додаткових вихідних на рік.

Таким чином, якщо він буде прийнятий, то українці зможуть брати відпустку на 28 календарних днів замість 24, а працююча молодь у віці до 18 років матиме право на відпустку в 31 день.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *