Вперше – в Мережі показалu сuна Олеrа Вuннuка. Такuй дорослuй


Різне 

Вперше – в Мережі показали сина Олега Винника. Такий дорослий

acmeno.com

У мережі показали фото “таємного сина” українського співака Олега Винника Юліана, якого він нібито виховує разом з Таїсією Сватко (Таюне). 16-річний юнак вчитися і живе в Німеччині.

Як повідомляє видання “Факти”, Юліан професійно займається плаванням й бере участь в чемпіонатах Північної Німеччини. Зазначається, що фото з Юліаном були зроблені в Берліні, в басейні спортивного клубу Шарлоттенбург, де він тренується з 2016 року.

Згідно зі статистикою клубу, Юліан демонструє непогані досягнення. Так, в січні 2020 року на змаганнях в Берліні він зайняв перше місце у запливі вільним стилем. Дистанцію 100 метрів спортсмен подолав за 1 хвилину 3 секунди. Тоді ж юнак показав найкращий час на дистанції 200 м брасом – 2 хвилини 59 секунд.

Нагадаємо, чутки про таємний шлюб Олега Винника з Таїсією Сватко (Таюне) гуляють в мережі вже не перший рік. Також поширювалася інформація, що Винник з дружиною виховують сина. Хлопчик нібито народився в Німеччині, куди його “батьки” вирушили працювати після навчання в Канівському музичному училищі. До речі, сам артист ці чутки ніяк не коментує.

Нагадаємо, раніше 47-річний співак Олег Винник став найбільш високооплачуваним артистом України. Журнал Forbes Ukraine підрахував його доходи за 2019 рік і розповів про успіхи в поточному році.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *