В ці хвuлuнu! Екстрена нарада – Зеленськuй збере всіх, важлuве пuтання. Сьоrодні все вuрішuться – країна rуде


Події 

В ці хвилини! Екстрена нарада – Зеленський збере всіх, важливе питання. Сьогодні все вирішиться – країна гуде

acmeno.com

Сьогодні представники Кабінету Міністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зокрема Міністерства охорони здоров’я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли.

Про результати буде повідомлено якнайшвидше, щоб поінформувати людей заздалегідь і підготуватися з точки зору економіки та надання послуг населенню.

Про це йшлося на традиційній селекторній нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

«Нам треба визначитися з реалістичними прогнозами, щоб зрозуміти, чи витримає навантаження наша медична система та наша економіка. Ми розробили економічну програму допомоги, постійно вдосконалюємо систему охорони здоров’я. Треба, щоб і бізнеси, і люди були готовими, якщо уряд вважатиме, що жорсткого карантину не оминути», – зазначив Президент.

Водночас були обговорені останні дані щодо розвитку подій. Було повідомлено, що вже з понеділка розблоковані кошти на придбання тестів на антиген і відсьогодні почнеться їхня закупівля. За відсутності сімейного лікаря чи неможливості зустрічі з ним українці можуть телефонувати на створену гарячу лінію МОЗ, де вони отримають консультацію; за необхідності, до них виїде мобільна бригада, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Голова Національної поліції Ігор Клименко поінформував, що за порушення маскового режиму правоохоронці склали 8600 протоколів.

Як пише Легитимный: Офіс Президента і Уряд вирішують сьогодні кейс з локдауном, коли його вводити і чи є запас міцності дотягнути до кінця грудня.
Вчора джерело вказував алгоритм, за яким ОП можливо буде діяти. Зараз він майже збігся. Чекаємо.

Джерело

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *