Розповіли, коли чекати на загальноукраїнський карантин —

Розповіли, коли чекати на загальноукраїнський карантин

  • Події

14 сентября, 2021 admin Комментариев нет

Питання щодо переведення всієї країни до «жовтого» рівня епідемічної небезпеки буде вирішуватись, як мінімум, в понеділок-вівторок наступного тижня.

Повідомляє ТСН

«Жовтий» рівень епідемічної небезпеки може оголосити комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій загалом для України. Сьогодні  в Україні існують перевищення по деяких індикаторах, які дозволяють зібрати комісію і оголосити «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

Однак уряд в понеділок вніс певні зміни до постанови про адаптивний карантин і вона може набрати чинності, відповідно до постанови Верховної Ради України, тільки через 7 днів після прийняття», — зазначив він.

За словами міністра, питання щодо переведення всієї країни до «жовтого» рівня епідемічної небезпеки буде вирішуватись, як мінімум, в понеділок-вівторок наступного тижня оскільки вже набирає чинності ця постанова, яку вчора уряд ухвалив. 

«Після цього ми говоримо про те, що будуть далі відслідковуватись індикатори і області, які можуть потрапити до «помаранчевого» або «червоного» рівня епідемічної небезпеки, знову ж таки будуть визначатися за загальнонаціональними індикаторами і комісія національного рівня буде рекомендувати відносити той чи інший регіон до «червоного» рівня епідемічної небезпеки», — резюмував Ляшко.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.
Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *